جستجو
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
اخبار
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 58384
 بازدید امروز : 2613
 کل بازدید : 3475685
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0.2500
یادداشت روز


دروغ دختر آبی
چرا برخی نمایندگان مجلس وارد این بازی کثیف شدند؟!!
 ١١:٢٧ - 1398/06/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
خیانت برخی جریانات سیاسی غربگرا
مسئولین در دولت و مجلس در مقابل زنان ایران چه پاسخی دارند؟!!!
 ١١:٢١ - 1398/06/24 - نظرات : ٠متن کامل >>
برکات و اعمال ماه ربیع الاول
ماه "ربیع الاول" همانگونه كه از اسم آن پیداست بهار ماه ها مى باشد؛ به جهت اینكه آثار رحمت خداوند در آن هویداست . در این ماه ذخایر بركات خداوند و نورهاى زیبایى او بر زمین فرود آمده است . زیرا میلاد رسول خدا (صلى الله علیه و آله و سلم ) در این ماه است و مى توان ادعا كرد از اول آفرینش ‍ زمین رحمتى مانند آن به خود ندیده است .
 ١٢:٣٦ - 1395/09/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
ماه محرم
قيامت بي حسين غوغا ندارد"شفاعت بي حسين معنا ندارد"حسيني باش كه در محشر نگويند"چرا پرونده ات امضاء ندارد
 ٢٣:١٩ - 1395/07/12 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١٧:٣٩ - 1395/05/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
القدس لنا
قدس، دفتر خونین شجاعت و مقاومت اسلامی است. هرگلبرگ این دفتر، یادمان حماسه ای ماندگار، فریادی بی کرانه و مظلومیتی بی مرز است. قدس، قبله پیشین مسلمانان و قلب کنونی آنان است. قدس جغرافیای عشق، تاریخ ایثار و محراب نیایش های خونین است.
 ١٤:٢٢ - 1395/04/10 - نظرات : ٠متن کامل >>
امام علی علیه السلام:
حكمت 325اندوه عزاى محمد بن ابى بكر(سياسى)
لَمَّا بَلَغَهُ قَتْلُ مُحَمَّدِ بْنِ أَبِى بَكْرٍ . إِنَّ حُزْنَنَا عَلَيْهِ عَلَى قَدْرِ سُرُورِهِمْ بِهِ إِلَّا أَنَّهُمْ نَقَصُوا بَغِيضاً وَ نَقَصْنَا حَبِيباً . و درود خدا بر او ، فرمود: (آنگاه كه خبر كشته شدن محمد بن ابى بكر را به او دادند فرمود) همانا اندوه ما بر شهادت او ، به اندازه شادى شاميان است، جز آن كه از آن يك دشمن ، و از ما يك دوست كم شد.
 ١٥:١٥ - 1395/04/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
امام حسن علیه السلام
فضيلت تقوى
هر كه تقواى الهى پيشه سازد، خداوند راه رهايى از فتنه ها را براى او گشوده ، و در كارها او را تاءييد، مى نمايد، و راه هدايت ، را براى او آماده ، ساخته ، و حجت دليلش را غالب مى گرداند، و چهره اش را نورانى و آرزويش را بر مى آورد، با كسانى كه خداوند بر آنان نعمت خود را ارزانى داشته ، باپيامبران و راستگونيان ، و شهيدان و صالحان ، و اينان دوستان نيكوئى هستند.
 ١٣:٥٦ - 1395/03/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
اللهم عجل الولیک الفرج
در انتظار باران نيست آنکه بذري نکاشته زهي خجسته زماني که يار باز آيد به کام غم‏زدگان غم‏گسار باز آيد اگر فداي امام زمان نخواهد شد ز سر چه گويم و سر، خود چه کار باز آيد
 ٢٠:٥١ - 1395/02/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
ولادت حضرت علی(ع) مبارک
هرکس که شود داخل حصن حیدر / ایمن بود از عذاب روز محشر جز مهر علی و آل چیزی نبود / سرمایه ی طوبا و بهشت و کوثر
 ١٠:٣٩ - 1395/02/02 - نظرات : ٠متن کامل >>
داوطلبان سلامت:
اهداف نظام سلامت
سازمان هاي مردم نهاد يا NGOها (nongovernmental organizations) تشکل هاي سازمان يافته مردمي هستند که حول اهداف انساندوستانه و بصورت داوطلبانه شکل گرفته اند و معنا و مفهوم مشارکت تخصصي مردم در مسير پيشرفت و تعالي را محقق مي نمايند. اهداف نظام سلامت تنها در صورتي قابليت تحقق دارد که مشارکت آحاد جامعه را در جهت رسيدن به اين اهداف همراه داشته باشيم. اساسا حل معضلات عرصه سلامت و چالش هاي روزافزون آن بدون مشارکت مردم و حس مسئوليت پذيري آحاد جامعه در ارتباط با سلامت خويش و جامعه ميسر نخواهد بود.
 ٢١:٣٤ - 1394/09/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
دل نوشته های چهره ها برای ۲۷۰ شهید تازه تفحص شده
درد دل شما با این شهدا چیست؟ زهره الهیان(فعال سیاسی): سلام. دستهای بسته ی شما یاد آور مظلومیت کاروان اسرا وتداعی کننده حقانیت قیام حسین ع و ماندگاری پیام زینب س است.
 ١٥:٤٧ - 1394/04/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
سلام بر عشق ، سلام بر همدم و همراز عشق یعنی شهید و شهادت
قصه عشق را باید با غروب بود تا دانست و با هوای ابری پاییزان و با مرغی که به ناچار پشت میله های بی احساس قفس نغمه سرایی می کند. ماجرای غم انگیز ما را در محفل شمع و پروانه بایستی شنید و با لبخندهایی پیوند خورده با اشک و در آه سوزان شنهای داغ دیده ... باز دلم هوای شلمچه کرده است . باز از فرسنگها راه بوی عطر خاکریزهایش مستم می کند . باور کنید خودم هم دیگر خسته شده ام . همین که می آیم نفسی بگیرم و با شهر بسازم ، همین که می آیم آرام آرام با زندگی روزمره دست اخوت دهم ، نمی دانم چه می شود که درست هنگام هنگامه ، آنجا که می روم تا فتحی دیگر در بودنم را رقم بزنم ، به سراغم می آیند . خدایا چاره ای ... درمانی ... راهی ... خودم هم خوب می دانم که یک بیابان و چند خاکریز و یک غروب نمی تواند اینچنین هستی ام را به بازی بگیرد . که بیابان بسیار است و خاکریز مشتی خاک و غروب کالایی که همه جا یافت می شود ... آری ! آری ! آنچه عنان وجودم را در کف دارد ، ارواح بلندی است که از مشتی خاک ، شلمچه ساخته اند . قربان آن ستونی که نیمه های شب پیچ و خم خاکریزها را به آرامش حرکت ابرها طی می کرد . قربان آن اشکی که در پرتو منورهای عشق با لبخند ، عقد اخوت می خواند . قربان آن انگشتی که وقتی برماشه بوسه می زد ، تمام کائنات بر آن بوسه می زدند . قربان آن نمازی که در سنگر شروع می شد و در بهشت به اتمام می رسید . ای مردم ! به حرم پاک امام قسم ، وقتی « بخشی » در کنج خاکریزی آرام گرفته بود ، تا ساعتها نمی دانستم که خواب است یا شهید گشته ، وقتی می گویم بخشی ، شما قلم بردارید و هر آنچه از خوبی می دانید بنویسید ، آنگاه چهره معصومش بر صفحه ظاهر می شود . ای شهیدان ! گمان می کردیم گذشت زمان ، هوای سرزمین پاکتان را از ذهنمان خواهد زدود . اما داغ فراق شما روز به روز بیشتر آبمان می کند . ای مردم ! وقتی « برقه ای » تیر خورد ، تا لحظه آخر می خندید .. به خدا قسم می خندید . . من با همین چشمانم دیدم . وقتی می گویم « برقه ای » ، شما پاکی را یک روح فرض کنید و کالبدی به نام سید رضی الدین برقه ای را برایش بپوشانید . ای مسلمانان ! به خداوندی خدا قسم « لطیفیان » در آخرین کلماتش با بچه ها شوخی می کرد . بروید از شلمچه بپرسید و وقتی می گویم لطیفیان ، شما جدیت و مردانگی را بگیرید و برایش اندام بسازید . ای شهیدان! هنوز هم که هنوز است ، هر آب خنکی که می نوشیم ، به یاد لبهای خشکیده تان در شلمچه ، اشک می ریزیم. هنوز هم که هنوز است ، هر وقت غذا می خوریم پیش از آن با خاطره های شیرین شما دعای سفره می خوانیم . هنوز هم که هنوز است تنها افتخارمان این است که روزی با شما بودیم . خوشحالم که هنوز با کسانی رفت و آمد دارم که چون خودم داغ دیده و تنهایند . خوشحالم که هنوز وقتی غروب می شود ، هر جا که باشم مرغ خیالم پر می گیرد و بر بام احساس می نشیند و به یاد سنگرهای خون آلود برای دلم نغمه سرایی می کند . ای مردم ! ما همه خواهیم رفت . شما می مانید و راه ... تو را به جان امام نگذارید یاد امام و جبهه ها از دلها زدوده شود ...
 ١٢:٠٥ - 1392/01/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی ارتحال آیت‌الله خوشوقت
در پی ارتحال آیت‌الله آقای حاج شیخ‌عزیزالله خوشوقت، رهبر معظم انقلاب در پیام تسلیتی، درگذشت آن عالم ربانی و سالک الی‌الله را تسلیت گفتند.
 ١٠:٢٨ - 1391/12/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
راهپیمایی ۲۲ بهمن تجلی اتحاد ملی ایران اسلامی
ملت بیدار و هوشیار ایران اسلامی بار دیگر در راهپیمایی عظیم یوم‌الله ۲۲ بهمن، ضمن نمایش اتحاد ملی و انسجام اسلامی خود و با حفظ و تقویت وحدت میان مردم و مسئولان نظام، نقشه‌های شوم استکبار را نقش بر آب کرد.
 ١١:٢١ - 1391/11/30 - نظرات : ٠متن کامل >>
نمونه‏ هايى از اخلاق پيامبر (ص)
در سيره عملى پيامبر (ص) صدها نمونه از اخلاق نيك و زيبا وجوددارد كه هر كدام نشانگر قطره‏اى از اقيانوس عظيم حسن خلق آن‏حضرت است، همان گونه كه خداوند با تعبير «و انك لعلى خلق‏عظيم; و همانا تو اخلاق عظيم و برجسته‏اى دارى‏» به اين مطلب‏اشاره فرموده است.
 ٠٩:٤٨ - 1391/11/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
حكومت و سياست در سيره امام حسن عسكرى (ع )
حضرت امام هادى و امام عسكرى (ع )، على الاجبار به سامراء بسر مى بردند كه در آن زمان پايتخت خلافت بود، و در محلى بنام <العسكر> كه محل نظاميان و پادگان نظامى بود، خانه براى شان انتخاب كرده بودند. حضرت امام عسكرى (ع ) مدت شش سال اقامت خود در سامراء ، يا در حبس بود و يا اگر آزاد بود، تحت نظر و ممنوع الملاقات بود.
 ٢٠:٢٤ - 1391/10/29 - نظرات : ٠متن کامل >>
دردانه اخلاق شهر...
درباره دلدادگی به حاج‎آقا مجتبی
منبر که تمام شد برق‎‎ها را خاموش کردند. حاج‎آقا پایین آمد. روبروی منبر صندلی‎ای گذاشته بودند که حضرتش بعد از سخنرانی روی آن بنشیند. آن صندلی دقیقا مقابل من بود که پشت داربست‎‎ها نشسته بودم. عبایش را آرام گرفتم. اول می‎ترسیدیم. شبیه همان ترسی که چند سال قبل توی مجلسش داشتم.
 ١٣:٤٥ - 1391/10/13 - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت‌الاسلام والمسلمین صدیقی در خطبه‌های نماز جمعه تهران:
ملت ایران هیچگاه قانون‌گریزی را نخواهد پذیرفت
خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به قیام ملت ایران در روز نهم دی‌ماه و مقابله تاریخی با فتنه‌گران قانون‌گریز گفت: ملت ایران هیچگاه قانون‌گریزی را نخواهد پذیرفت.
 ٢٠:١٧ - 1391/10/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
تاریخچه و فلسفه شب یلدا
در ایران و سرزمین‌های هم‌فرهنگ مجاور، از شب آغاز زمستان با نام «شب چله» یا «شب یلدا» نام می‌برند که همزمان با شب انقلاب زمستانی است. دیر زمانی است که مردمان ایرانی و بسیاری از جوامع دیگر، در آغاز فصل زمستان مراسمی‌ را جشن می گیرند که در میان اقوام گوناگون، نام‌ها و انگیزه‌های متفاوتی دارد. در ایران و سرزمین‌های هم‌فرهنگ مجاور، از شب آغاز زمستان با نام «شب چله» یا «شب یلدا» نام می‌برند که همزمان با شب انقلاب زمستانی است. به علت دقت گاه شماری ایرانی و انطباق کامل آن با تقویم طبیعی، همواره و در همه سال‌ها، انقلاب زمستانی برابر با شامگاه سی‌ام آذر و بامداد یکم دی‌ است.
 ١٨:٢٥ - 1391/09/30 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 صفحه بعدی >>

طراحی و اجرا: توسعه اطلاعات سحرگاه (متين تايم)زمستان1390      Powered by: MatinTime (Development of Information) 2012