حضرت آیت الله خامنه ای : «اگر من امروز رهبر انقلاب نبودم حتماً رئیس فضای مجازی کشور می‌شدم»
اندیشه های راهبردی
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای:
صحنه انتخابات صحنه عزت و حماسه است، صحنه رقابت برای خدمت است، نه صحنه کش و واکش برای به دست آوردن قدرت
ملت ایران برای اینکه بتواند در معادلات پیچیده‌ی بین‌المللی منافع خودش را حفظ کند و عمق راهبردی خودش را تثبیت کند و ظرفیتها و استعدادهای طبیعی و انسانی خودش را به مرحله بروز و ظهور برساند و کام مردم را شیرین کند و همچنین بتواند حفره‌ها و رخنه‌های اقتصادی و فرهنگی را پر کند احتیاج دارد به یک به رئیس‌جمهور فعال، پرکار، آگاه، معتقد به مبانی انقلاب.
 ٢٣:٥٥ - 1403/03/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
تأکیدات مهم رهبری درباره مدیریت فضای مجازی چیست
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1451924
 بازدید امروز : 1346
 کل بازدید : 4807361
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0.3281
دستنوشته
چند نکته درباره عملیات طوفان الاقصی
از بامداد روز شنبه مبارزان فلسطینی اقدام به یک عملیات ترکیبی وسیع علیه رژیم اشغالگر صهیونیستی کردند. این عملیات که با عبور از چندین نقطه مرزی غزه شروع شد در تاریخ مبارزات ملت فلسطین بی نظیر است. طوفان الاقصی همانگونه که ذکر شد یک عملیات جنگی ترکیبی است که با هک و از کار انداختن سامانه های دفاعی اسرائیل از جمله گنبد آهنین از سوی مقاومت فلسطین عملا شرایط را برای عملیات های موشکی و پهپادی در عمق اراضی دشمن تسهیل کرد و به همین دلیل همه جغرافیای اشغال شده فلسطین در مقابل موج حملات موشکی و پهبادی فلسطینیان، بی دفاع شد.
 ٢٠:٠٦ - 1402/07/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
این یک اراده الهی ست.
توئیت
حمله موشکی و پهبادی جبهه مقاومت به پایگاه آمریکا در عین الاسد عراق
حمله موشکی و پهبادی جبهه مقاومت به پایگاه آمریکا در عین الاسد عراق یعنی از این به بعد در صورت تداوم جنایت آمریکا علیه ملت مظلوم فلسطین هیچ یک از مواضع و پایگاههای آمریکا در منطقه امن نیست… ‎#نسل_کشی ‎#جنایت_جنگی ‎#طوفان_الأقصی
 ١٦:٠٠ - 1402/07/27 - نظرات : ٠متن کامل >>
لعنت خدا برقوم ظالم که به بیمارستان هم رحم نمیکند
اخبار > حمله به کنسولگری ایران در سوریه نشان دهنده اوج استیصال رژیم صهیونیستی است


  چاپ        ارسال به دوست

حمله به کنسولگری ایران در سوریه نشان دهنده اوج استیصال رژیم صهیونیستی است

زهره الهیان رئیس کمیته حقوق بشر مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، با اشاره به حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران در سوریه، گفت: این حرکت نشان از اوج استیصال رژیم صهیونیستی و شخص نتانیاهو دارد.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران این حق را دارد که در سطح میدان، پاسخ سخت و کوبنده به رژیم صهیونیستی داشته باشد، البته این پاسخ سخت متوجه آمریکا هم خواهد بود و منافع آمریکا در منطقه توسط اضلاع جبهه مقاومت مورد هدف قرار خواهد گرفت.

زهره الهیان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران در سوریه، گفت: در ابتدا خدمت خانواده های سرداران سپاه و دیپلمات هایی که در حادثه تروریستی روز گذشته به شهادت رسیدند، تبریک و تسلیت عرض می کنم. این عزیزان رابه حق یاران حاج قاسم باید نامید.

الهیان با بیان اینکه می توان گفت یاران حاج قاسم مورد هدف رژیم صهیونیستی هستند  تصریح کرد:  این حرکت نشان از اوج هراس رژیم صهیونیستی و شخص نتانیاهو از مکتب حاج قاسم دارد؛ آنچه مسلم است نوع هراس رژیم صهیونیستی از تفکر مقاومت و تفکر انقلاب اسلامی که پرچم دار آن کشور ایران و ملت پرافتخار ایران است، باعث این گونه دست و پا زدن های جنون آمیز شده است.

وی افزود: این ضربه ای که رژیم صهونیستی از زمان طوفان الاقصی متوجه اش شده و به نوعی هستی او را به خطر می اندازد را، از چشم جمهوری اسلامی ایران می بیند؛ غافل از اینکه امروز جبهه مقاومت به قدری قوی شده که هر ضلع و بخش جبهه مقاومت به نوعی برای خود یک طراحی نظامی دارد و اینطور نیست که الزاما از جمهوری اسلامی ایران خط مشی بگیرد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی دچار یک سردرگمی شده است، اظهار کرد: بخشی از این سردرگمی مربوط به وضعیتی می شود که داخل سرزمین های اشغالی مشاهده می کنیم؛ گسیختگی کابینه نتانیاهو از درون همچنین گسیختگی ارتش رژیم صهیونیستی از معادلاتی است که وزیر خارجه آمریکا در سفری که ابتدای طوفان الاقصی به تل آویو داشته، اعلام می کند کابینه نتانیاهو را فروپاشیده دیدم.

الهیان گفت: در طول این ایام شاهد بودیم که رژیم صهیونیستی با تنفس مصنوعی آمریکا توانست به این جنایت ها ادامه دهد؛ در این واقعه در کنار رژیم صهونیستی، آمریکا هم می بایست مسئولیت این جنایت را بپذیرد. امروز هم پیامی از سوی وزارت خارجه ما به کاردار سوئیس در تهران داده شد و پیام مهمی به آمریکا صادر شد.

وی با اشاره به اینکه در آستانه روز قدس هستیم، تصریح کرد: در شرایطی که به روز قدس هم نزدیک هستیم، یکی از واهمه  هایی که رژیم صهونیستی دارد، این است که در روز قدس یک خیزش جهانی علیه او در اقصی نقاط جهان صورت گیرد؛ اتفاقا این جنایت باعث خواهد شد به نوعی سفارت خانه های رژیم صهونیستی در کل دنیا، مورد هجمه و حمله از سوی ملت های آزاده دنیا قرار گیرد، مردمی که در اقصی نقاط جهان نسبت به جنایت های رژیم صهونیستی معترض هستند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: به عبارتی او احمقانه و نادانسته این باب را باز کرده که سفارت خانه های رژیم صهیونیستی در کل دنیا مورد حمله ملتهای آزاده و حق طلب قرار  گیرد و بیش از گذشته و به ویژه در آستانه روز قدس، حضور میدانی و به نوعی تجمعات واعتراضات در کشورهای مختلف شکل گیرد.

رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری های حقوقی بمباران روز گذشته، گفت: این اتفاقات و واقعه دیروز ما را ملزم به پیگیری های حقوقی از شورای حقوق بشر سازمان ملل و ساز و کارهای بین المللی می کند، چراکه با این اقدام، رژیم صهیونیستی قوائد و کنوانسیون های بین المللی را نقض کرده و قابلیت پیگیری حقوقی و قضایی بر اساس قواعد بین المللی را دارد. در همین راستا دستگاه دیپلماسی جمهوری اسلامی ایران موضوعات را پیگیری خواهد کرد؛ ما هم در کمیته حقوق بشر مجلس مکاتباتی با مجامع بین المللی خواهیم داشت. کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس  نیز در ابتدای شروع به کار مجلس در سال جدید، جلسه اضطراری برگزار خواهد کرد.

الهیان افزود: این کارها، صرفا اقدام دیپلماتیک است، اما موضوع میدان، متفاوت است؛ جمهوری اسلامی ایران این حق را دارد که در سطح میدان، پاسخ سخت و کوبنده به رژیم صهیونیستی داشته باشد، البته این پاسخ سخت متوجه آمریکا هم خواهد بود و منافع آمریکا در منطقه توسط جبهه مقاومت مورد هدف قرار خواهد گرفت. این اقدام نه فقط توسط جمهوری اسلامی ایران، بلکه توسط اضلاع جبهه مقاومت اتفاق خواهد افتاد؛ کمااینکه درماههای اخیرجبهه مقاومت  به صورت آتش به اختیار و خودجوش منافع رژیم صهیونیستی و آمریکا در منطقه را مورد هدف قرار داده است.

رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: اینکه انصارالله یمن جلوی کشتی های رژیم صهیونیستی را می گیرد و به کشتی آمریکایی حمله می کند، یکی از این مصادیق  است؛ همچنین حمله به پایگاه های آمریکا در عراق و حمله حزب الله به مراکز امنیتی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در طول چند ماه اخیر از دیگر مصادیق این موضوع است.
وی خاطرنشان کرد: شاید رژیم صهیونیستی حمله به مقر کنسولگری ما را در پاسخ به این حملات انجام داده، در حالی که این حملات از سوی جمهوری اسلامی ایران هماهنگ نشده  و اضلاع جبهه مقاومت به واسطه اقتداری که پیدا کرده اند، این حملات را انجام داده اند. در پاسخ به این جنایت هم مجموع جبهه مقاومت، منافع رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایت کار که حامی جنایت های رژیم صهونیستی است را به خطر خواهند انداخت.
انتهای پیام/


١٠:١٣ - 1403/01/16    /    شماره : ٢٦٠٨    /    تعداد نمایش : ٤٧٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
عنوان

طراحی و اجرا: توسعه اطلاعات سحرگاه (متين تايم)زمستان1390      Powered by: MatinTime (Development of Information) 2012