اندیشه های راهبردی
کشتار مردم در حوادث تروریستی افغانستان
من همین جا از این فرصت استفاده کنم و تأسّف و تألّم خودمان را عرض بکنیم نسبت به حوادثی که در همسایگی ما در افغانستان دارد اتّفاق می‌افتد به وسیله‌ی همین کسانی که ادّعای اسلام میکنند و واقعاً از اسلام بویی نبرده‌اند.
 ٢١:٢٧ - 1396/11/14 - نظرات : ٠متن کامل >>
دست نوشته ها
"اقتصاد مقاومتی در حوزه سلامت"
اقتصاد مقاومتی به معنای اقتصادی مقاوم و مستحکم و با توان تاب آوری در مقابل شوک های وارده، می تواند آینده ای روشن را در مقابل پیشرفت و آبادانی کشور بگشاید که منافع آن در سطح ملی و در جهت پیشرفت و تعالی متوجه کشور و ملت شود. همانطور که مقام معظم رهبری از شهریور 88 برای اولین بار این واژه را در دیدار با کار آفرینان مطرح نمودند و کارآفرینی در راستای اقتصاد مقاومتی را نیاز اساسی کشور دانستند. طرح این مقوله در آنزمان دو دلیل عمده داشت: 1. فشار اقتصادی دشمنان 2. آمادگی کشور برای جهش و پرواضح است که این دو دلیل در شرایط امروز کشور نیز صدق می کند و به مراتب ملموس تر به نظر می رسد. در این راستا نگاه به ظرفیت عظیم ملی و پتانسیل های درونی و استعداد معطل مانده از جوانان و نیروی کار با تجربه و متخصص از دلائل مهمی است که هر چه سریعتر مسئولین می باید نگاه خود را به این مقوله متحول نموده و به جای انتظار برای به بار نشستن وعده و وعید های غرب در رفع تحریم ها، این ظرفیت عظیم نیروی جوان کارامد و متخصص و مجرب را ارج نهاده و در راستای بکارگیری آن برنامه ریزی نمایند. به دیگر بیان مسئولین می بایست اساس برنامه ریزی را توجه به ظرفیت های داخلی و پتانسیل عظیم فعلی کشور یعنی نیروهای جوان و تحصیل کرده قرار دهند و حمایت از تولیدکننده داخلی و بنگاه های کوچک اقتصادی را بطور جدی در دستور کار خود لحاظ کنند.
 ١٨:١٥ - 1395/05/09 - نظرات : ٠متن کامل >>
منافع تهران با تل‌آویو قابل جمع نیست
مذاکره، نیاز ایران یا آمریکا؟
جستجو
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 529760
 بازدید امروز : 426
 کل بازدید : 1822759
 بازدیدکنندگان آنلاين : 9
 زمان بازدید : 0/2656
خانواده، محور قانون گذاری
اخبار > دولت، ناکارآمدي وزارت ورزش وجوانان را آسيب‌شناسي کند


  چاپ        ارسال به دوست

زهره الهيان:

دولت، ناکارآمدي وزارت ورزش وجوانان را آسيب‌شناسي کند

زهره الهيان نماينده سابق مجلس درگفتگوبا فارس، حرکت‌هاي پاندولي درارتباط با ساختاروزارتخانه‌ها و دستگاه‌هاي کشور را به ضررکليت اهداف کشوردانست.وي با بيان اينکه تغييروتحولاتي که براساس منطق ومصلحت دردولت پيشين صورت گرفته دردولت فعلي مورد تهديد واقع شده است، گفت: درحال حاضرهم وغم دولت بايد به سمت پيشبرد اهداف وزارتخانه‌ها و دستگاه‌ها معطوف شود، اما متأسفانه دولت به نوعي به سمت عقب بازگشته است.الهيان ادامه داد: اين حرکت‌هاي پاندولي بايد جاي خود را به تغييروتحولات ساختاري درخود وزارتخانه‌ها بدهد.وي اظهارداشت: لازم است دولت آسيب‌شناسي درستي از ناکارآمدي دستگاه‌ها انجام دهد، اينکه دروزارت ورزش وجوانان موضوع جوانان مغفول مانده است، به اين معنا نيست که به ساختار دهه گذشته برگرديم. نماينده سابق مجلس افزود: آسيب‌شناسي درست واتخاذ نظرات کارشناسان ريشه‌هاي ناکارآمدي اين وزارتخانه درارتباط با موضوع جوانان را حل خواهد کرد. الهيان با تأکيد براينکه اهتمام دولت ومجلس نبايد به امورهزينه‌بري مثل احياي سازمان ملي جوانان معطوف شود، تصريح کرد: درحال حاضرروند فعاليت دستگاه‌ها ايجاب مي‌کند که خروجي آنان مناسب وکارآمد نباشد.به گفته وي عدم توجه جدي به موضوع جوانان ونداشتن تحليل عميق فرهنگي واجتماعي به اين قشرباعث ناکارآمدي وزارت ورزش شده است.نماينده سابق مجلس، گفت: درواقع دولت به نوعي مسير را به بيراهه رفته است.


١٢:٢٤ - 1396/05/31    /    شماره : ١٠٥٠    /    تعداد نمایش : ٢٨٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
سخن بزرگان
امام على عليه ‏السلام :
إِنَّ اللّه‏َ كَتَبَ القَتلَ عَلى قَومٍ و المَوتَ عَلى آخَرينَ وَ كُلٌّ آتيهِ مَنيَّتُهُ كَما كَتَبَ اللّه‏ُ لَهُ فَطوبى لِلمُجاهِدينَ فى سَبيلِهِ وَ المَقتولينَ فى طاعَتِهِ؛
راستى كه خداوند براى گروهى كشته شدن را مقدر فرموده و براى ديگران مردن را. هر گروهى با همان سرنوشت كه خداوند مقدر كرده است مى‏رسد. پس، خوشا به سعادت مجاهدان در راه خدا و كشته شدگان در راه طاعت او. شرح نهج البلاغه(ابن ابی الحدید) ج3، ص184
 ٢٢:٥٠ - 1396/10/04 - نظرات : ٠متن کامل >>
عضویت در سرویس خبری
نام :   
ایمیل :   
اخبار

طراحی و اجرا: توسعه اطلاعات سحرگاه (متين تايم)زمستان1390      Powered by: MatinTime (Development of Information) 2012